Par visu un neko!

Facebook

About Me

post8-1080x715.jpg

Vietas un lietas par pasaules tehnoloģijā, spēlēm un zinātnes sasniegumiem vienuviet

Read more..

Latest Posts

Headlines


»Plānojam īsas brīvdienas Lietuvā. Kauņa vai Klaipēda?
Domājot par braucienu uz Lietuvu, parasti prātā nāk Viļņa. Un visbiežāk tā arī paliek. Par atpūtu pie mūsu dienvidu kaimiņiem zinām maz, uz Palangu...
»Trešdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi
Trešdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem, ziņo Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
»Alma Zeidlere-Rubene: Kam mēs uzticam bērnu audzināšanu un izglītošanu?
Izglītojamā tiesības ir primāras, bet pedagogam tādu vispār nav – tādu ainu atklāj katrs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (...


Date published: Wed, 12 Aug 2020 06:30:31 +0300
Details
Wednesday 13 December 2017

Kā uzstādīt windows 8

win8.jpg

Windows 8 tīrā instalēšana nozīmē esošās operētājsistēmas noņemšanu nodalījumā (iepriekšējā Windows 8 instalācija, Windows XP, Windows 10, Linux, Windows 7 ... tas nav svarīgi) un pēc tam instalēt Windows 8 no nulles esošajā diskā. Tīru instalēšanu dažreiz sauc arī par "pielāgotu instalēšanu".

Padoms. Ja plānojat atinstalēt Windows 10, tas nav tik grūti.

Citiem vārdiem sakot, tīra Windows 8 instalēšana ir operētājsistēmas Windows 8 izdzēšanas un novēršanas process, un tas parasti ir labākais veids, kā instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Es vienmēr iesakām tīru instalēšanu, lai veiktu jaunināšanu, teiksim no iepriekšējās Windows versijas, piemēram, Windows 7. 

Vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā, pirms veicat tīru Windows 8 instalēšanu, ir tāda, ka tiks dzēsta ikviena informācija uz cietā diska, kurā jūs gatavojaties instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Tas nozīmē, ka visa pašreizējā operētājsistēma, neatkarīgi no tā, kāda tā būs, būs pazudusi, tāpat kā visas instalētās programmas, un jā, vissvarīgāk, visi jūsu dārgie dati, kurus esat saglabājis šajā diskā.

Dublējiet savus svarīgos datus, mākonī vai, kādā ārējā datu glabātuvē

Jūsu nākamā problēma ir jūsu produkta atslēga. Šis 25 ciparu burtu un ciparu kods ir nepieciešams Windows 8 tīrās instalēšanas procesā. Ja esat iegādājies sistēmu Windows 8 pats, produkta atslēga jāiekļauj kopā ar saņemto DVD disku vai e-pasta apstiprinājumu, kuru saņēmāt, iegādājoties operētājsistēmu Windows 8 vai 8.1, lai to lejupielādētu. Ja jūsu datorā ir iepriekšinstalēta sistēma Windows 8, meklējiet uzlīmes ar produkta atslēgu kaut kur datorā, klēpjdatorā vai planšetdatorā.

Piezīme. Aprakstītā procedūra un attēlotie ekrānuzņēmumi šajos soļos attiecas tieši uz Windows 8 Pro, bet tie ir vienlīdz derīgi arī standarta Windows 8 izdevumam, kas ir pieejams arī, kā arī abos Windows 8.1 izdevumos, kā minēts iepriekš.


Wednesday 09 August 2017

Windows XP uzstādīšana

Windows-XP.jpg
Windows XP ir viena no Microsoft populārākajām operētājsistēmām, un, lai arī tā sāk parādīties, daudzi cilvēki to joprojām izmanto tikai un vienīgi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vecs dators, ar kuru vēlaties atkal darboties, vai arī vēlaties instalēt XP savā jaunajā mašīnā, tas aizņems tikai neilgu laiku.

     Piezīme: Microsoft vairs neatbalsta Windows XP, kas nozīmē, ka tā vairs nesaņem būtiskus drošības labojumus. Ir ļoti ieteicams apsvērt jaunināšanu uz jaunāku Windows versiju, piemēram, Windows 7, Windows 8 vai Windows 10.

Wednesday 28 June 2017

Kā uzstādīt windows 98

windows-98.jpg

Windows 98 bija slēgta 16 bitu / 32 bitu hibrīda operētājsistēma, kas tika izlaista 1998. gada 15. maijā. Tā bija pirms Windows 95, bet to pārņēma Windows ME. Jauninājumi bija pieejami ar Windows 98 Second Edition versiju (publicēts 1999. gada 5. maijā) un Windows 98 Plus versiju. Atbalsts tika pabeigts operētājsistēmā Windows 98 2006. gada 11. jūlijs, tāpēc šis ceļvedis ir paredzēts tehniķiem, kuri vēlas atjaunot savu Windows 9x pagātni.


Friday 13 January 2017

Kā uzstādīt windows 7

win7.jpg
Šajā rakstā tiks parādīts, kā uzstādīt jauno Windows 7 operētājsistēmu uz datora veicot tīro instalāciju.
Tiks uzstādīta Windows 7 Ultimate versija, uzstādīšana visām pārējām versijām ir tāda pati kā šī.
Pirms uzstādi Windows 7, Tev jāpārliecinās, ka visas datora komponentes atbilst Windows 7 prasībām. Ja tev ir strādājusi Windows Vista operētājsistēma, tad vari būt drošs, Windows 7 tev strādās!
Ļoti ieteicams lejupielādēt visus Windows 7 draiverus (vairumā gadījumu der arī Windows Vista draiveri) no sava datora “dzelžu” ražotāju mājaslapām un tos visus iededzināt CD, jo ko gan Tu darīsi, ja Windows 7 neatpazīs tīkla karti… Vēl pārliecinies, vai datoram ar optiskajām iekārtām viss ir kārtībā, lai nesanāk tā, ka instalācijas vidū uzmet paziņojumu, ka nevar nolasīt DVD un rezultātā Jūs paliktu bez operētājsistēmas.

Minimālās sistēmas prasības:
1 gigaherca (GHz) vai ātrāks 32 bitu (x86) procesors vai 64 bitu (x64) procesors
1 gigabaita (GB) RAM (32 bitu) vai 2 GB RAM (64 bitu)
16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu) brīvas vietas cietajā diskā
DirectX 9 grafikas ierīce ar WDDM 1.0 vai jaunāku draiveri

Sākam!

Ievietojam Windows 7 DVD disku diskdzinī un restartējam datoru (pārliecinies, ka BIOS uzstādījumus CD-ROM ir uzlikts kā pirmais startēšanās aparāts) un uz ekrāna parādīsies uzraksts, līdzīgs kā Windows Vista instalācijā, kur 3 sekunžu laikā jānospiež jebkurš taustiņš, lai sāktu instalāciju, nospiežam kaut vai ENTER.
Uz ekrāna parādīsies uzraksts Windows is loading files…, pēc kā sāksies uzstādīšanas sākuma posms.

Tuesday 05 April 2016

'MICROSOFT' PLĀNO APVIENOT 'XBOX ONE' UN PC VIENĀ PLATFORMĀ

 Administrator   05 Apr 2016
windows-10-xbox.jpg

Kompānijas "Microsoft" datorspēļu nodaļas vadītājs Fils Spensers oficiāli paziņojis par uzņēmuma plānu spēļu konsoli "Xbox One" un personālos datorus ar "Windows" operētājsistēmu apvienot vienotā platformā, uz kuras varēs palaist "Windows 10" universālās aplikācijas.