Par visu un neko!

Facebook

About Me

post8-1080x715.jpg

Vietas un lietas par pasaules tehnoloģijā, spēlēm un zinātnes sasniegumiem vienuviet

Read more..

Latest Posts

Headlines


»Plānojam īsas brīvdienas Lietuvā. Kauņa vai Klaipēda?
Domājot par braucienu uz Lietuvu, parasti prātā nāk Viļņa. Un visbiežāk tā arī paliek. Par atpūtu pie mūsu dienvidu kaimiņiem zinām maz, uz Palangu...
»Trešdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi
Trešdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem, ziņo Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
»Alma Zeidlere-Rubene: Kam mēs uzticam bērnu audzināšanu un izglītošanu?
Izglītojamā tiesības ir primāras, bet pedagogam tādu vispār nav – tādu ainu atklāj katrs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (...


Date published: Wed, 12 Aug 2020 06:30:31 +0300
Details

Kā uzstādīt windows 8

win8.jpg

Windows 8 tīrā instalēšana nozīmē esošās operētājsistēmas noņemšanu nodalījumā (iepriekšējā Windows 8 instalācija, Windows XP, Windows 10, Linux, Windows 7 ... tas nav svarīgi) un pēc tam instalēt Windows 8 no nulles esošajā diskā. Tīru instalēšanu dažreiz sauc arī par "pielāgotu instalēšanu".

Padoms. Ja plānojat atinstalēt Windows 10, tas nav tik grūti.

Citiem vārdiem sakot, tīra Windows 8 instalēšana ir operētājsistēmas Windows 8 izdzēšanas un novēršanas process, un tas parasti ir labākais veids, kā instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Es vienmēr iesakām tīru instalēšanu, lai veiktu jaunināšanu, teiksim no iepriekšējās Windows versijas, piemēram, Windows 7. 

Vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā, pirms veicat tīru Windows 8 instalēšanu, ir tāda, ka tiks dzēsta ikviena informācija uz cietā diska, kurā jūs gatavojaties instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Tas nozīmē, ka visa pašreizējā operētājsistēma, neatkarīgi no tā, kāda tā būs, būs pazudusi, tāpat kā visas instalētās programmas, un jā, vissvarīgāk, visi jūsu dārgie dati, kurus esat saglabājis šajā diskā.

Dublējiet savus svarīgos datus, mākonī vai, kādā ārējā datu glabātuvē

Jūsu nākamā problēma ir jūsu produkta atslēga. Šis 25 ciparu burtu un ciparu kods ir nepieciešams Windows 8 tīrās instalēšanas procesā. Ja esat iegādājies sistēmu Windows 8 pats, produkta atslēga jāiekļauj kopā ar saņemto DVD disku vai e-pasta apstiprinājumu, kuru saņēmāt, iegādājoties operētājsistēmu Windows 8 vai 8.1, lai to lejupielādētu. Ja jūsu datorā ir iepriekšinstalēta sistēma Windows 8, meklējiet uzlīmes ar produkta atslēgu kaut kur datorā, klēpjdatorā vai planšetdatorā.

Piezīme. Aprakstītā procedūra un attēlotie ekrānuzņēmumi šajos soļos attiecas tieši uz Windows 8 Pro, bet tie ir vienlīdz derīgi arī standarta Windows 8 izdevumam, kas ir pieejams arī, kā arī abos Windows 8.1 izdevumos, kā minēts iepriekš.


1. Boot no Windows 8 instalācijas multivides

1

Ievietojiet Windows 8 DVD savā optiskajā diskdzinī vai pievienojiet USB brīvam portam zibatmiņas disku, kurā ir instalēti Windows 8 instalācijas faili, un pēc tam ieslēdziet vai restartējiet datoru.
Skatīties, lai nospiestu jebkuru taustiņu, lai sāktu no CD vai DVD ... ziņu (parādīts iepriekš), ja jūs sākat no diska vai arī nospiediet jebkuru taustiņu, lai sāktu no ārējās ierīces ... ziņojums, ja jūs sākat no flash drive vai citu USB ierīci.
Nospiediet taustiņu, lai piespiestu jūsu datoru palaist no Windows 8 DVD vai zibatmiņas diska ar Windows 8 instalācijas failiem.
Ja jūs nenospiežat taustiņu, lai piespiestu boot no ārējā diska vai DVD diska, dators mēģinās palaist no nākamās ierīces, kas uzskaitītas BIOS sāknēšanas secībā, iespējams, jūsu cietajā diskā, un tādā gadījumā jūsu pašreiz instalētā operētājsistēma sistēma sāksies. Ja tas notiks, vienkārši restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz.

Piezīme. Ja jūs neredzat vienu no iepriekš minētajiem ziņojumiem, un sākat darboties pašreizējā operētājsistēma, vai arī tiek saņemta kāda veida kļūda, visticamāk, ka sāknēšanas kārtība ir iestatīta nepareizi. Jums, iespējams, ir tikai jāmaina BIOS sāknēšanas secība, pārliecinoties, ka sarakstā CD vai DVD diskdzinis vai ārējo ierīču ieraksts ir jāieraksta kaut kur pirms vai virs cietā diska.

Tas ir arī labi, ja jūs neredzat vienu no iepriekš minētajiem ziņojumiem, bet Windows 8 iestatīšanas process (skatiet nākamo soli) automātiski. Ja tas notiek, vienkārši apsveriet šo soli un pārejiet tālāk.

2. Uzgaidiet, kamēr ielādēt Windows 8 instalācijas failus

2

Šajā laikā Windows 8 iestatīšana tiek sagatavota, iekraujot failus atmiņā, lai iestatīšanas process varētu turpināties. Neuztraucieties, nekas netiek dzēsts vai kopēts uz cieto disku tieši tagad. Tas viss notiek nedaudz vēlāk

3. Izvēlieties valodu, laiku un citas preferences

3

Izvēlieties instalēšanas valodu, Laika un valūtas formātu un tastatūru vai ievades metodi, kuru vēlaties izmantot sistēmā Windows 8 un visās Windows 8 tīrītajā instalācijā.

Kad ir atlasītas jūsu opcijas, noklikšķiniet uz vai pieskarieties pogai Tālāk.

4. Noklikšķiniet uz Install Now

4

Noklikšķiniet uz vai pieskarieties pogai Instalēt tūlīt ekrāna vidū, tieši zem Windows 8 logotipa.

Tas nodrošinās Windows 8 instalēšanas procesu.

5. Pagaidiet Windows 8 iestatīšanu, lai sāktu

5

Tagad sākas Windows 8 iestatīšanas process.

Nekas šeit nav jādara, bet tiak igaidīt. Jūs varat redzēt šo ekrānu vairākas sekundes.

6. Ievadiet savu Windows 8 produkta atslēgu

6

Šeit ir jāievada produkta atslēga - 25 ciparu kods, ko saņēmāt, iegādājoties operētājsistēmu Windows 8. Jums nav nepieciešams ievadīt deficītus (-), kas, iespējams, tiek parādīti kā jūsu produkta atslēgas daļa.

Ja lejupielādējāt sistēmu Windows 8, iespējams, ka produkta atslēga ir jūsu pirkuma apstiprinājuma e-pastā. Ja iegādājāties Windows 8 DVD mazumtirdzniecības veikalā vai tiešsaistē, jūsu produkta atslēga bija jāiekļauj kopā ar jūsu disku.

Ja datorā ir iepriekš instalēta sistēma Windows 8, un jūs šobrīd veicat tīru Windows 8 instalēšanu uz tā paša datora, jūsu produkta atslēga, iespējams, atrodas uz uzlīmes, kas atrodas kaut kur datorā vai uz ierīces.

Kad esat ievadījis produkta atslēgu, noklikšķiniet uz vai pieskarieties pogai Tālāk.

Svarīgi: produkta atslēgas ievadīšana šajā brīdī ir nepieciešama Windows 8 tīrās instalēšanas procesā. Tas atšķirībā no iepriekšējām Windows versijām, kurās instalēšanas laikā varēja izlaist produkta atslēgas ierakstu, ja vien tas tika piegādāts noteiktā laika periodā, parasti 30 vai 60 dienas. Atšķirībā no iepriekšējām versijām, jūsu Windows 8 produkta atslēgas aktivizēšana tiešsaistē ir automātiska un ir daļa no šī procesa.

7. Pieņemt Windows 8 programmatūras licences līgumu

7

Nākamais ekrāns, ar kuru jūs saskaraties, būs Microsoft programmatūras licences līgums lapa, kas būtībā ir milzu teksta lodziņš, kurā ietverti Windows 8 izdevuma licences noteikumi, kurus instalējat.

Izlasiet līgumu, pārbaudiet, vai piekrītu licences noteikumu lodziņam, un noklikšķiniet uz vai pieskarieties pogai Tālāk.

Svarīgi: vienmēr lasīt programmatūras licences līgumus un meklēt iespējamos nevēlamus brīdinājumus, it īpaši attiecībā uz operētājsistēmām, piemēram, Windows 8. Microsoft, kā arī vairums citu programmatūras izstrādātāju, ir stingri un juridiski saistoši ierobežojumi attiecībā uz to, cik vienlaikus datoriem, ar kuru programmatūru var darbināt. Piemēram, Windows 8 kopiju var instalēt tikai vienam datoram vienlaikus. Patiesībā tas nozīmē vienu produkta atslēgu katrā datorā.

Piezīme. Ir pilnīgi likumīgi pārinstalēt Windows 8, izmantojot šo tīro instalēšanas metodi. Kamēr produkta atslēgu, kuru izmantojat, lai instalētu sistēmu Windows 8, vienlaikus tiek izmantota tikai vienā datorā, jūs nepārkāpjiet nevienu noteikumu.

8. Izvēlieties pielāgoto instalēšanas metodi

8

Nākamais ekrāns uzrāda svarīgu jautājumu: kāda veida instalāciju vēlaties? Jums ir divas iespējas: jaunināšana un pielāgota.

Noklikšķiniet uz vai pieskarieties vienumam Pielāgots: instalējiet tikai Windows (uzlabotas).

Svarīgi: pat ja jūs varētu jaunināt no iepriekšējās Windows versijas uz Windows 8, es neiesakos jaunināt. Tas izklausās kā lieliska iespēja, jo visi jūsu faili, iestatījumi un programmas paliek vietā, taču realitāte bieži vien ir ļoti atšķirīga. Jūs saņemsiet labāku veiktspēju no Windows 8 un neatkarīgi no tā, kāda programmatūra jūs izvēlēsieties vēlreiz instalēt, ja turpināsiet šo tīro instalēšanas procedūru.

9. Parādiet Windows 8 uzlabotās diska opcijas

9

Uz kur jūs vēlaties instalēt Windows? ekrānā redzēsit visu nodalījumu sarakstu, ko Windows 8 redz datorā.

Lieta, kas padara Windows 8 tīru instalēšanu "tīru", ir noņemšana no nodalījuma, kurā ir instalēta pašreizējā operētājsistēma, kā arī visas palīgierīces, kuras operētājsistēma izmantoja, parasti reģenerācijas vajadzībām. Tas ir tas, ko mēs gatavojamies darīt nākamo vairāku soļu laikā.

Svarīgi: ja un tikai tad, ja jūs instalējat Windows 8 uz jaunu vai iepriekš formatētu cieto disku, kam, protams, nav nekas, kas ir jānoņem, varat pāriet tieši uz 14. darbību!

Windows 8 iestatīšana uzskata, ka nodalījuma vadība ir uzlabots uzdevums, tāpēc, pirms mēs varam noņemt visus nodalījumus, jums būs jāpieskaras vai noklikšķiniet uz Diska opcijas (papildu).

Nākamo dažu soļu laikā jūs noņemsit operētājsistēmas partiju (-es), kuru aizstājat ar operētājsistēmu Windows 8. Atcerieties, ka nav svarīgi, kāda operētājsistēma pašlaik ir datorā - vecā Windows 8 instalācija, jaunāka versija Windows 10, Ubuntu Linux, Windows 7, Windows XP utt.

10. Izdzēsiet plānoto Windows 8 instalēšanas plānu

10

Tagad, kad jums ir piekļuve visam partition pārvaldības iespējām, jūs varat izdzēst visus nodalījumus no jūsu cietā diska, ko izmanto pašreiz instalētā operētājsistēma.

Svarīgi: pirms izdzēsiet nodalījumu, lūdzu, ziniet, ka visi dati šajā nodalījumā tiks dzēsti uz visiem laikiem. Ar visiem datiem es domāju visus datus: pati operētājsistēma, visas instalētās programmas, visi saglabātie dokumenti, filmas, mūzika utt., Kas var būt šajā diskā. Tas tiek pieņemts, ka līdz šim brīdim viss, kas jūs gribējāt, lai saglabātu jūsu rezerves citur.

Iezīmējiet nodalījumu, kuru vēlaties dzēst, un pēc tam noklikšķiniet uz vai piesitiet Dzēst.

Piezīme. Jūsu nodalījumu saraksts var ievērojami atšķirties no raktuvēm, ko jūs varat redzēt iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā. Manā datorā man ir viens 60 GB fiziskais cietais disks, kurā esmu instalējis Windows 8. Mans galvenais nodalījums, kas ir C: disks, kad esmu pieteicies sistēmā Windows, ir 59,7 GB. Tas cits mazais nodalījums (350 MB) ir atbalsta nodalījums, ko es plānoju arī dzēst, un mēs to veiksim dažu soļu laikā.

Brīdinājums: ja kādā no saviem diskiem ir vairāki cietā diska un / vai vairāku nodalījumu, pārliecinieties, vai esat dzēsis pareizo nodalījumu (-us). Daudziem cilvēkiem ir otrie cietie diski vai starpsienas, ko viņi izmanto rezerves kopēšanai. Tas nav disks, kuru vēlaties dzēst.

11. Pārbaudiet partijas dzēšanu 

11

Pēc tam, kad esat izvēlējies dzēst nodalījumu, Windows 8 Setup liks jums apstiprināt, ka tiešām vēlaties dzēst nodalījumu.

Svarīgi! Kā es norādīju pēdējā brīdī, lūdzu, ņemiet vērā, ka visi šajā nodalījumā saglabātie dati, kurus jūs noņemat, tiks zaudēti uz visiem laikiem. Ja neesat veicis visu, ko vēlaties saglabāt, noklikšķiniet uz Atcelt, pārtrauciet operētājsistēmas Windows 8 tīru instalēšanu, restartējiet datoru, lai sāktu darbu jebkurā instalētajā operētājsistēmā un dublējiet visu, ko vēlaties saglabāt.

Lai būtu pilnīgi skaidrs: tas ir punkts pēc kura nav atgriešanās! Es nedomāju, lai jūs nobiedētu, jo tas ir nepieciešams solis, lai veiktu Windows 8 tīru instalēšanu. Es tikai gribu, lai jūs pilnībā uzzinātu, ko jūs gatavojaties darīt. Ja jūs zināt, ka jūsu galvenajam diskam nekas nav jādara, jums joprojām ir nepieciešams dublēt, un jums vajadzētu justies pilnīgi ērti turpināt.

Noklikšķiniet vai pieskarieties pogai Labi, lai izdzēstu izvēlēto nodalījumu.

12. Dzēst citas starpsienas, ko izmanto iepriekšējā operētājsistēma

12

Ja ir arī citas nodalījumi, kas jums jāizdzēš, piemēram, atkopšanas starpsienas, ko izmanto iepriekš instalēta operētājsistēma, tagad ir pienācis laiks, lai tos noņemtu. Iespējams, ka jums ir tikai viena no šīm palīgstarpsistēmām un, iespējams, tikai tad, ja instalēta iepriekšējā Windows versija.

Piemēram, operētājsistēmās Windows 10, Windows 8, Windows 7 un dažām Windows Vista ierīcēm šī operētājsistēmas instalēšanas laikā tiek izveidots un automātiski ievietots neliels atkopšanas nodalījums, kas šeit apzīmēts kā sistēma rezervēta. Tas pats notiks, kad turpināsiet tīrīt Windows 8 instalāciju. Tomēr jums vairs nav nepieciešams tas, kuru instalēja iepriekšējā Windows instalācija, lai jūs to varētu noņemt.

Lai to izdarītu, atkārtojiet to pašu procesu, kuru izmantojāt, lai pēdējo pāris soļu laikā noņemtu primāro nodalījumu: iezīmējiet nodalījumu, kuru vēlaties dzēst, un pēc tam pieskarieties vai noklikšķiniet uz Dzēst.

Piezīme. Iespējams, pamanīsit, ka pirmais mūsu izdzēstais nodalījums joprojām pastāv. Tomēr skatieties tuvāk, un jūs varat pateikt, ka tas ir pagājis. Tagad aprakstā ir teikts, ka nav piešķirta vieta, un sarakstā vairs nav norādīts starpsienas veids. Citiem vārdiem sakot, tagad tā ir tukša vieta, ko mēs tuvojamies Windows 8 ieslēgšanai.

Svarīgi: atkal pārliecinieties, vai neesat izdzēsis starpsienas, kuras jūs īsti nevēlaties noņemt. Viens no šiem Windows palīgstarpsienām, protams, tiks atzīmēts kā sistēma Rezervēts un būs ļoti mazs, iespējams, 100 MB vai 350 MB atkarībā no instalētās Windows versijas.

13. Apstipriniet citus starpsienu dzēšumus

13

Tāpat kā jūs veicāt dažus soļus, Windows 8 Setup liks jums apstiprināt šī cita nodalījuma noņemšanu.

Noklikšķiniet uz vai piesitiet Labi, lai apstiprinātu.

14. Izvēlieties fizisko atrašanās vietu, lai instalētu Windows 8

14

Kā jūs tagad varat redzēt, visa vieta uz cietā diska ir norādīta kā Nepiešķirtā telpa. Citiem vārdiem sakot, man nav starpsienu uzstādīšanas, un mana drīzumā sākt instalēt vai pārinstalēt Windows 8 būs "tīrs" un "no nulles" šajā tukšajā diskā.

Piezīme: parādīto starpsienu skaits un to, vai šīs starpsienas ir nedalītās cietā diska daļas, iepriekš sadalītās atstarpes vai iepriekš formatētas un tukšas starpsienas, būs atkarīgas no jūsu konkrētās iestatīšanas un kādām starpnēm jūs esat izdzēsis pēdējo vairāku soļu laikā.

Ja instalējat sistēmu Windows 8 datorā, kurā ir tikai viens fiziskais cietais disks, no kura esat noņēmis visas starpsienas, tad kur jūs vēlaties instalēt Windows? ekrāns izskatās kā mans attēlots iepriekš, izņemot to, ka jūsu disks, iespējams, ir daudz lielāks nekā mans 60 GB piemērs.

Izvēlieties atbilstošu nepiešķirto vietu, lai instalētu sistēmu Windows 8, pēc tam noklikšķiniet uz vai pieskarieties pogai Tālāk.

Piezīme: kā daļu no Windows 8 iestatīšanas procesa nav nepieciešams manuāli izveidot jaunu nodalījumu vai formatēt vienu. Šīs divas darbības tiek automātiski pabeigtas fonā starp šo soli un nākamo.

15. Pagaidiet, kamēr Windows 8 ir instalēts

15

Windows 8 uzstādīšana tagad sāks instalēt Windows 8 uz tās izveidoto nodalījumu no brīvās vietas, kuru esat izvēlējies pēdējā posmā. Viss, kas jums jādara, ir jāgaida.

Šis solis ir visvairāk no tiem visu laiku. Atkarībā no jūsu datora specifikācijām šis process var notikt jebkur no 10 līdz 20 minūtēm, iespējams, vairāk lēnākiem datoriem.

Piezīme. Šī Windows 8 instalācijas daļa ir pilnīgi automātiska, un nākamais solis ir saistīts ar datora atkārtotu palaišanu, kuru jūs nepiešķirat nepārprotamu atļauju. Tātad, ja jūs pametīsiet, un lietas izskatās citādi nekā iepriekš, vienkārši turpiniet ar nākamajām darbībām, līdz jūs uzlūkojat.

16. Restartējiet datoru

16

Tā kā Windows 8 instalēšanas procesa lielākā daļa beidzas, jūsu dators tiks automātiski atsāknēts.

Ja notiks šī ekrāna paņemšana, kas ir tikai tur desmit sekundes, jūs varat noklikšķināt vai pieskarties Restart now, lai manuāli piespiestu restartēt.

Brīdinājums: jūsu dators, iespējams, jūs to parādīs. Nospiediet jebkuru taustiņu, lai palaistu no ... opcijas, kad tā tiek palaista vēlreiz, un atkal redzat sāknēšanas informāciju no Windows 8 instalācijas informācijas nesēja. Nepiespiediet taustiņu, vai arī atkal palaidīsit instalācijas disku vai zibatmiņu, kuru jūs nevēlaties darīt. Ja jūs to nejauši izdarījāt, vienkārši restartējiet datoru un nepaspiediet to kaut ko. Windows 8 instalācijai jāturpina vēlreiz, kā parādīts nākamajā ekrānā.

17. Pagaidiet, kamēr Windows 8 iestatīšana jāsāk no jauna

17

Tagad, kad dators ir restartēts, Windows 8 var turpināt instalēšanu.

Šeit nekas nav jādara. Windows 8 iestatīšanas programmā ir dažas svarīgas lietas, kas tam vēl jādara, pirms tas tiek darīts, bet nevienā no tiem nav nepieciešama lietotāja iejaukšanās.

Jūs varat sēdēt šajā ekrānā vairākas minūtes, pirms redzat, kā gatavs ierīcēm, par ko es runāšu nākamajā solī.

18. Uzgaidiet Windows 8 uzstādīšanu, lai instalētu aparatūru

18

Tā kā jūs gaidāt, kamēr Windows 8 tīrā instalēšana tiks pabeigta, jūs pamanīsit gatavības indikatoru "Getting devices", kas darbojas vairāk nekā 100%, un tas darbojas vairākos posmos.

Fonā Windows 8 identificē visu aparatūru, kas veido datoru un instalē atbilstošās draiveris šīm ierīcēm, ja tā ir pieejama.

Šis process parasti aizņem tikai dažas minūtes, un jūs varat redzēt ekrāna mirgošanas laiku un laiku.

19. Pagaidiet, līdz Windows 8 pabeidz instalēšanu

19

Pēc tam, kad Windows 8 iestatīšana aizver aparatūras instalēšanu, ekrāna apakšdaļā redzama kļūda Getting ready.

Šī īsā posmā Windows 8 iestatīšana pabeidz pēdējos uzdevumus, piemēram, reģistra pabeigšanu un citus iestatījumus.

20. Pagaidiet, kamēr dators automātiski tiek restartēts

20

Šis ekrāns parādās tikai sekundē, varbūt mazāk, tādēļ jūs to pat neredzat, bet, kā jūs redzat iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, Windows 8 iestatīšana saka, ka restartējiet datoru un pēc tam to dara tieši. Šī ir otrā un pēdējā versija, kas nepieciešama Windows 8 tīrās instalēšanas laikā.

Piezīme. Tāpat kā es tevi brīdināju par vairākiem soļiem atpakaļ, jūs, iespējams, saņemsiet to. Nospiediet jebkuru taustiņu, lai sāktu no ... iespēju, kad jūsu dators atkal ieslēdzas, bet to nedariet. Jūs nevēlaties atkal sākt Windows 8 instalēšanas procesu, kuru vēlaties ielādēt no cietā diska, kurā tagad ir gandrīz pilnīga Windows 8 instalācija.

21. Pagaidiet, kamēr Windows 8 sākas

21

Jūs atkal gaidāt, ka Windows 8 startē. Tam vajadzētu ņemt tikai vienu vai divas minūtes.

Jūs esat gandrīz gatavs gaidīt garlaicīgi melni ekrāni, es apsolu!

22. Pagaidiet, līdz sāksies Windows 8 pamatzināšanas vednis

22

Nākamais ekrāns, ko redzat, ir ievads vednim, kuru jūs gatavojaties pabeigt, kas palīdz pielāgot Windows 8 savām vēlmēm.

Tiek parādītas četras sadaļas, tostarp personalizēšana, bezvadu iestatījumi un pierakstīšanās.

Šis ekrāns parādās tikai dažas sekundes, pirms automātiski tiek pāriet uz Personalizēt.

23. Izvēlieties krāsu tēmu un nosaukumu savu datoru

23

Personalizēšanas ekrānā tiek piedāvātas divas diezgan vienkāršas opcijas: viena, kas jums patīk, un cita datora nosaukumam.

Izvēlēta krāsa palīdz veidot displeju jūsu nākamajā Windows 8 sākuma ekrānā un dažās citās Windows 8 vietās. To var viegli mainīt vēlāk, sākot ar datora iestatījumu sākuma ekrāna apgabalu, tāpēc nepārsniedziet šo iestatījumu.

Datora nosaukums ir tikai draudzīgs frāze saimniekdatora nosaukumam, kas identificē šo datoru jūsu tīklā. Kaut kas identificējams, vienmēr ir labi, piemēram, timswin8tablet vai pcroom204 ... jums ir ideja.

Pieskarieties vai noklikšķiniet uz Tālāk, kad esat pabeiguši.

24. Pievienojieties bezvadu tīklam

24

Šajā ekrānā (netiek parādīts, es strādāju, lai iegūtu labu šī posma ekrānuzņēmumu), izvēlieties to pieejamo bezvadu tīklu sarakstu, kurus Windows 8 šobrīd redz.

Kad tas ir izvēlēts, ievadiet paroli, ja tīkls ir šifrēts un tas ir nepieciešams.

Noklikšķiniet uz vai pieskarieties Tālāk, lai turpinātu.

Piezīme. Šis solis netiks rādīts, ja datoram nav bezvadu tīkla iespēju, vai arī, ja operētājsistēmā Windows 8 nav iekļauts bezvadu aparatūras draiveris, un tāpēc nevarēja to iespējot. Neuztraucieties, ja tas ir iespējams, varat instalēt pareizo bezvadu draiveri operētājsistēmai Windows 8 pēc tīrā instalēšanas pabeigšanas.

25. Izmantojiet noklusējuma iestatījumus vai Iestatīt pielāgotus

25

Ekrānā Iestatījumi ir iespēja pieņemt Microsoft ieteiktos noklusējuma iestatījumus operētājsistēmai Windows 8, kas ir detalizēti aprakstīti ekrānā, vai pielāgot tos savām vēlmēm.

Lielākoties es neredzu problēmu, pieņemot skaidrus iestatījumus.

Lai turpinātu, noklikšķiniet uz vai pieskarieties vienumam Izmantot ekspresūtījumus.

Piezīme. Ja vēlaties izpētīt savas opcijas, varat noklikšķināt uz Pielāgot un pāriet pa vairākiem papildu ekrāniem, izmantojot tīkla koplietošanas iestatījumus, Windows atjaunināšanu, automātiskas atsauksmes Microsoft un citus.

26. Pierakstieties savā datorā, izmantojot Microsoft kontu ... vai nē

26

Nākamais ekrāns ir pierakstīšanās datora solī.

Šeit ir divas lielas opcijas, kā pierakstīties sistēmā Windows 8:

Pierakstieties ar savu Microsoft kontu

Ja jums jau ir e-pasts, kas saistīts ar lielu Microsoft pakalpojumu, varat to izmantot šeit. Ja jums nav, tas ir labi, ievadiet jebkuru e-pasta adresi, un Microsoft izveidos jums kontu, pamatojoties uz šo e-pasta adresi.

Microsoft konta izmantošanas priekšrocība ir tā, ka varat viegli izmantot Windows veikalu, varat sinhronizēt galvenos iestatījumus vairākos Windows 8 datoros un citos.

Pierakstieties vietējā kontā

Šis ir standarta veids, kādā strādāja iepriekšējās Windows versijas, piemēram, Windows 7, Windows Vista un Windows XP.

Jūsu konts tiek glabāts tikai šajā Windows 8 datorā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan jūs plānojat lietot Windows veikalu, lai lejupielādētu lietotnes, jums vēl arvien būs jāizveido vai jāizmanto sava pašreizējā Microsoft kontu.

Mans ieteikums ir izmantot esošo Microsoft kontu vai izveidot jaunu.

Pieņemot, ka jūs nolemsiet to izdarīt, ievadiet savu e-pasta adresi un pēc tam nospiediet vai nospiediet Next.

Nākamie vairāki ekrāni (nav parādīti) apstiprinās jūsu kontu, pieprasīs jūsu paroli un var pieprasīt tālruņa numuru vai citu informāciju, kas palīdzēs ar paroles atjaunošanu. Ja pirmo reizi izveidojat Microsoft kontu, iespējams, redzēsit arī citus ekrānus. Ja pierakstāties ar esošu kontu, jums var tikt lūgts apstiprināt kodu, kas nosūtīts uz jūsu e-pastu vai tālruņa numuru, kopēt iestatījumus un lietotnes no citiem Windows 8 datoriem u.c.

27. Pieņemt SkyDrive iestatījumus

27

SkyDrive (tagad OneDrive) ir Microsoft tiešsaistes uzglabāšanas pakalpojums, un tas ir integrēts Windows 8 versijā, ļaujot ērti saglabāt savus iestatījumus un saglabāt failus, piemēram, dokumentus, fotoattēlus un mūziku, droši dublēt un saņemt no citām ierīcēm.

Pieskarieties vai noklikšķiniet uz Tālāk, lai apstiprinātu noklusējuma SkyDrive iestatījumus.

Piezīme: jūs redzēsiet tikai šo SkyDrive iestatījumu lapu, ja instalējat no Windows 8.1 vai jaunāku datu nesēju. Dažas vēlākas instalācijas to var uzskatīt par jaunāko zīmolu, OneDrive.

28. Pagaidiet, kamēr sistēma Windows 8 izveido vietnes lietotāja konta daļu

28

Pat ja jūs, iespējams, esat izvēlējies izveidot vai izmantot savu pašreizējo Microsoft kontu, vēl arvien ir izveidots vietējais konts, kas atvieglo to.

Tas ir tas, ko Windows 8 veic, kamēr tiek atvērts jūsu konts vai iestatīta sava konta ziņa.

29. Pagaidiet, kamēr Windows 8 pabeidz iestatījumus

29

Atcerieties visus šos personalizācijas un citus iestatījumus, ko tikko esat veicis? Tagad Windows 8 piesaista lietotājus, kas tikko izveidoti.

Vienkārši nogaidiet šajā īsajā posmā.

Jūsu Windows 8 tīrā instalēšana ir gandrīz pabeigta ... tikai vēl dažus soļus.

30. Pagaidiet, kamēr Windows 8 sagatavo sākuma ekrānu

30

Atkarībā no instalētās sistēmas Windows 8 versijas varat ievietot ilgu sēriju ekrānus, no kuriem pirmie vairāk paskaidro, kā strādāt ar Windows 8 saskarni.

Tas, vai varbūt jūs redzēsiet lielas ziņas ekrāna vidū. Fons nepārtraukti mainīs krāsas, jo tas turpinās, un ekrāna apakšdaļā tiks parādīta sadaļa Lietojumprogrammu instalēšana.

Neskatoties uz to, visa šī sērijas ekrāna izmaiņas un ziņojumi var aizņemt tikai dažas minūtes.

31. Windows 8 tīrā instalēšana ir pabeigta!

31

Tas pabeidz jūsu Windows 8 tīrā instalēšanas pēdējo soli! Apsveicam!

Ko tālāk?

Vissvarīgākais ir tas, ka, izvēloties neiespējot automātiskos atjauninājumus (26. solis), pirmais solis pēc Windows 8 instalēšanas ir jāiet uz Windows atjaunināšanu un jāinstalē visi svarīgie servisa pakotnes un ielāpi, kas ir izsniegti kopš jaunās Windows 8 versijas instalēta tika atbrīvota.

Ja jūs iespējojāt automātiskus atjauninājumus, operētājsistēma Windows 8 uzvedīs jūs uz visiem svarīgiem nepieciešamajiem atjauninājumiem.

Skatiet sadaļu Kā mainīt Windows atjaunināšanas iestatījumus operētājsistēmā Windows 8, lai iegūtu nedaudz vairāk par savām iespējām, izmantojot Windows atjauninājumu operētājsistēmā Windows 8.

Pēc Windows atjaunināšanas jums jāatjaunina visi draiveri, ko Windows 8 instalēšanas laikā automātiski neinstalēja jūsu aparatūrai. Varat arī vēlēties atjaunināt draiverus visām ierīcēm, kas, šķiet, nedarbojas pareizi.

Lai iegūtu pilnīgu pamācību, skatiet sadaļu Kā atjaunināt draiverus sistēmā Windows 8.

Varat arī vēlēties redzēt manu Windows 8 draiveru lapu, kurā ir informācija un saites uz Windows 8 draiveri no dažiem populārākajiem datoru un ierīču ražotājiem pasaulē. Tas ir īpaši noderīgs resurss, ja tas ir jūsu pirmais Windows 8 tīrā instalēšana, un jūs pirmo reizi atrodat Windows 8 draiverus dažādām datora daļām.

Es arī ļoti ieteicu izveidot Windows 8 atkopšanas disku, kas ir zibatmiņas disks, kuru jūs varat izmantot, lai novērstu nākotnes problēmas, pat tādas, kurās Windows 8 vispār nedarbosies. Norādījumus par to, kā izveidot Windows 8 atkopšanas disku.

Visbeidzot, ja instalācijas datu nesējā, kuru instalējāt operētājsistēmu Windows 8, netika iekļauta Windows 8.1 atjaunināšana (tas teikts uz diska vai ISO faila nosaukumā), tad nākamajā versijā ir jāatjaunina Windows 8.1. Lai iegūtu pilnu pamācību, skatiet sadaļu Kā atjaunināt operētājsistēmu Windows 8.1.0 Comments