Par visu un neko!

Facebook

About Me

post8-1080x715.jpg

Vietas un lietas par pasaules tehnoloģijā, spēlēm un zinātnes sasniegumiem vienuviet

Read more..

Latest Posts

Headlines


»Trešdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi
Trešdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem, ziņo Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
»Alma Zeidlere-Rubene: Kam mēs uzticam bērnu audzināšanu un izglītošanu?
Izglītojamā tiesības ir primāras, bet pedagogam tādu vispār nav – tādu ainu atklāj katrs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (...
»Valdība atbalsta rosinājumu auto tehniskās apskates uzticēt neatkarīgiem autoservisiem
Valdība otrdien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) priekšlikumu noteikt, ka Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) automašīnu tehniskās apska...


Date published: Wed, 12 Aug 2020 05:01:02 +0300
Details

Delfi

Ziņas

  • Trešdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi

    Trešdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem, ziņo Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
  • Alma Zeidlere-Rubene: Kam mēs uzticam bērnu audzināšanu un izglītošanu?

    Izglītojamā tiesības ir primāras, bet pedagogam tādu vispār nav – tādu ainu atklāj katrs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) veiktais pētījums par pedagogu darba tiesībām izglītības iestādēs. "Mums valda likums – vecākam vienmēr taisnība. Pedagoga viedoklis, viņa tiesības tiek pilnīgi ignorētas. Nav vērts pat mēģināt cīnīties ar to." "Kad aicinu vecākus pieslēgties, lai bērns tiktu sagatavots mācībām, vecāks to uzskata par milzīgu aizvainojumu, izplata nepatiesu informāciju par pedagogu citiem vecākiem." Savukārt reizēs, kad "skolēns iesita skolotājai, nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās", visbiežāk iznāk, "ka skolotājs pats vainīgs, jo iejaucās divu skolēnu kautiņā".
  • Valdība atbalsta rosinājumu auto tehniskās apskates uzticēt neatkarīgiem autoservisiem

    Valdība otrdien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) priekšlikumu noteikt, ka Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) automašīnu tehniskās apskates pakalpojumu jāiepērk, nevis jānodrošina pašai.
A/S DELFI, 2020. All rights reserved. | Date published: Wed, 12 Aug 2020 05:01:02 +0300
Back to newsfeed list