Kā uzstādīt windows 8

win8.jpg

Windows 8 tīrā instalēšana nozīmē esošās operētājsistēmas noņemšanu nodalījumā (iepriekšējā Windows 8 instalācija, Windows XP, Windows 10, Linux, Windows 7 ... tas nav svarīgi) un pēc tam instalēt Windows 8 no nulles esošajā diskā. Tīru instalēšanu dažreiz sauc arī par "pielāgotu instalēšanu".

Padoms. Ja plānojat atinstalēt Windows 10, tas nav tik grūti.

Citiem vārdiem sakot, tīra Windows 8 instalēšana ir operētājsistēmas Windows 8 izdzēšanas un novēršanas process, un tas parasti ir labākais veids, kā instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Es vienmēr iesakām tīru instalēšanu, lai veiktu jaunināšanu, teiksim no iepriekšējās Windows versijas, piemēram, Windows 7. 

Vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā, pirms veicat tīru Windows 8 instalēšanu, ir tāda, ka tiks dzēsta ikviena informācija uz cietā diska, kurā jūs gatavojaties instalēt vai pārinstalēt Windows 8. Tas nozīmē, ka visa pašreizējā operētājsistēma, neatkarīgi no tā, kāda tā būs, būs pazudusi, tāpat kā visas instalētās programmas, un jā, vissvarīgāk, visi jūsu dārgie dati, kurus esat saglabājis šajā diskā.

Dublējiet savus svarīgos datus, mākonī vai, kādā ārējā datu glabātuvē

Jūsu nākamā problēma ir jūsu produkta atslēga. Šis 25 ciparu burtu un ciparu kods ir nepieciešams Windows 8 tīrās instalēšanas procesā. Ja esat iegādājies sistēmu Windows 8 pats, produkta atslēga jāiekļauj kopā ar saņemto DVD disku vai e-pasta apstiprinājumu, kuru saņēmāt, iegādājoties operētājsistēmu Windows 8 vai 8.1, lai to lejupielādētu. Ja jūsu datorā ir iepriekšinstalēta sistēma Windows 8, meklējiet uzlīmes ar produkta atslēgu kaut kur datorā, klēpjdatorā vai planšetdatorā.

Piezīme. Aprakstītā procedūra un attēlotie ekrānuzņēmumi šajos soļos attiecas tieši uz Windows 8 Pro, bet tie ir vienlīdz derīgi arī standarta Windows 8 izdevumam, kas ir pieejams arī, kā arī abos Windows 8.1 izdevumos, kā minēts iepriekš.This news item is from Kakts.Lv
https://kakts.lv/news.php?extend.11